نقشه سايت        EN   FA 
امروز
دانشکده روانشناسیراه اندازی کانال تلگرام دانشگاه آزاد اسلامی واحد نائینفراخوان عضویت در باشگاه پژوهشگران جوان
اطلاعیه ها
اطلاعیه مهم
قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد متقاضیان دفاع در نیمسال دوم 94/95 حداکثر تا تاریخ 95/05/31 نسبت به تحویل مدارک آمادگی دفاع و پایان نامه اقدام نمایند. لازم به ذکر است به هیچ عنوان پس از تاریخ مذکور اقدامی جهت انجام مراحل، صورت نخواهد پذیرفت. امور پایان نامه ها - 95/04/21
کنارخبراطلاعیه
چهار کارگاه آموزشی فرهنگی ویژه اعضای هیئت علمی روزهای دوشنبه و سه شنبه 3 و 4 خردادماه و روزهای دوشنبه و سه شنبه 10 و 11 خرداد ماه برگزار می گردد.
اطلاعیه مهم
آخرین مهلت ارائه سمینار برای دانشجویان ارشد قدرت که درس سمینار را در ترم گذشته با استاد مهدویان اخذ کرده اند و در تاریخ چهارشنبه 8 اردیبهشت 1395 موفق به حضور و ارائه نگردیده اند
اطلاعیه مهم
اطلاعیه مهم پیش ثبت نام ترم تابستانی سال 95 گروه برق دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین قابل توجه دانشجویان عزیز رشته برق دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین در تمامی مقاطع و گرایشها
اطلاعیه مهم
دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد رشته برق که دروس پروژه آزمایشگاه الکترونیک 3، سمینار و مباحث ویژه را با آقای مهدویان اخذ نموده اند به اطلاعیه های زیر توجه نمایند.
دفاع3
کارگاه پروپوزال نویسی روز پنجشنبه 26 فروردین ماه 1395 ساعت 14:30 لغایت 18:30 رد سالن پیامبر اعظم برگزاری می گردد. جزئیات بیشتر را در مشروح اطلاعیه مطالعه فرمایید.
اخبار
نمار جماعت1
کارگاه آموزشی آشنایی با نماز جماعت و برکات آن ویژه کارکنان واحد به مدت 8 ساعت از 22 خرداد لغایت 26 خرداد ماه برگزار گردید.
کارگاه فرهنگی2
دو کارگاه آموزشی یک روزه با عناوین اخلاق دردانشگاه و آشنایی با مشکلات و چالش های جوانان به ترتیب در روزهای دوشنبه 3 خردادماه و سه شنبه 4 خرداد ماه با حضور جمعی از اساتید و کارکنان برگزار شد.
طلای هندبال
خانم سمیه شهریاری شورابی دانشجوی رشته روانشناسی بالینی مقطع کارشناسی ارشد عنوان تکنیکی ترین بازیکن هندبال را درمسابقات هندبال دانشگاه آزاد کشور کسب نمود که منجر به دعوت از وی برای شرکت در تیم ملی هندبال دانشجویان کشور گردید.
کارگاه های فرهنگی 95
دو کارگاه آموزشی یک روزه با عناوین اخلاق دردانشگاه و آشنایی با مشکلات و چالش های جوانان به ترتیب در روزهای دوشنبه 3 خردادماه و سه شنبه 4 خرداد ماه با حضور جمعی از اساتید و کارکنان برگزار شد.
غبارروبی 15 شعبان 95
روز دوشنبه سوم خرداد ماه به مناسبت فرارسیدن سالروز آزادی خرمشهر ، به همت بسیج دانشجویی و بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نائین مراسم غبار روبی مقبره شهدای گمنام واحد نایین با حضور جمعی از مسئولین شهر و ادارات برگزار شد.
یادواره شهدای علم و عزت1
روز چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه 1395 مراسم یادواره شهدای مقاومت، علم و عزت باحضور امام جمعه و نماینده محترم ولی فقیه ، هم چنین روسای ادارات و جمعی از دانشجویان در سالن پیامبر اعظم(ص) واحد نایین برگزار شد.
  • ریاست
  • معاونت پژوهش و فناوری
  • معاونت اداری و مالی
  • معاونت آموزشی و دانشجویی
  • مقالات علمی،آموزشی
  • فرم ها
  • لینک های مفید
  • تحصیلات تکمیلی
حوزه معاونت اداري مالي دانشگاه آزاد اسلامي واحد نائين
آدرس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نائين
نائين- ميدان مدرس - بلوار دکتر حسين فاطمي
کد پستي 8391965931
فکس : 03146266200
کليه حقوق  اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد واحد نايين ميباشد.