نقشه سايت        EN   FA 
امروز

فروردين ماه 1390

تاريخ تشكيل جلسه شوراي فرهنگي:21/1/90 و 28/1/90 و 3/2/90 و  29/2/90 و 8/3/90 و 2/5/90 و 12/5/90 و 16/6/90 و  9/7/90 
 
مناسبت ها

 • برگزاري مراسم شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا(س) در تاريخ  27/1/90 بعد از نماز جماعت مغرب و عشاءبا حضور دانشجويان و سخنراني حجت الاسلام محمدي رئيس دفتر فرهنگ در خوابگاه خواهران
 • برگزاري مراسم شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا(س) در تاريخ  28/1/90 در نمازخانه دانشگاه
 • برگزاري جشن ولادت حضرت زينب (س)در تاريخ 20/1/90 در نمازخانه دانشگاه
 • نشست تفسيري «آیه های زندگی» در خوابگاه های دانشجویی:جلسات تفسیر قران کریم با عنوان «ايه هاي زندگي » در تاريخ 23/1/90 در خوابگاه دانشجویی خواهران و مورخ 24/1/90 در خوابگاه برادران برگزار گرديد.
 • ختم كامل قرآن كريم ويژه ايام فاطميه« هديه به روح ملكوتي حضرت زهرا (س) و حضرت وليعصر (عج).
 • برگزاري مراسم زيارت عاشوراهر پنج شنبه صبح از ساعت 7:30 صبح در نمازخانه دانشگاه همراه با صرف صبحانه
 • برگزاري مراسم دعاي توسلهر سه شنبه بعد از نماز مغرب و عشاء در جوار مرقد مطهر شهداي گمنام.
اردوها
برگزاري اردوي منتخبين برادر به مشهد مقدساز تاريخ 19/1/90 لغايت 24/1/90 در هتل بزرگ فردوسي شهر مقدس مشهد.
برگزاري اردوي منتخبين خواهر به مشهد مقدساز تاريخ 16/1/90 لغايت 21/1/90 در هتل بزرگ فردوسي شهر مقدس مشهد.
برنامه هاي اجرا شده در اردو :

 1. برگزاري نشست فرهنگي « رسانه و فرهنگ» همراه با پخش فيلم و مستند
 2. برگزاري جلسه مذهبي با حضور حجت الاسلام والمسلمين راشد يزدي
 3. سخنراني آقاي دكتر مظاهري.
 4. برگزاري كار گروه پيشنهادات فرهنگي دانشجويان در زمينه فعاليت هاي مختلف فرهنگي در دانشگاه ها.
 5. برگزاري مسابقه كتابخواني « آموزش احكام»و اهداء هديه به برگزيده
 6. قرعه كشي سفر زيارتيسوريهو انتخاب يك دانشجوي خواهر ازواحد نايين
 7. شركت در برنامه هاي فرهنگي دارالهدايه حرم مطهر رضوي.

ارديبهشت ماه 1390

برگزاری کنفرانس « هشدار»با موضوع داروهاي روان گران و بررسي علل اعتياد و راه هاي پيشگيري از آندر تاريخ 27/2/90 در  سالن اجتماعات پیامبر اعظم (ص) و ارائهتحقیق علمی در رابطه با موضوع علل گرایش افراد به اعتیاد و راه های پیشگیری از آن، به عنوان کارآمدترین راه برای مبارزه با معضل اعتیاد در کشور توسط دانشجوي رشته روانشناسي واحد آقاي وحید مساح. در ادامه دکتر سید بهرام سجادی نایینی (مدرس رشته ی روانشناسی واحد و پزشک ترک اعتیاد) نیزدر این کنفرانس به بررسی فرایندهای شناختی اعتیاد به عنوان یک عادت پیشرونده،تاثیر گذار و فراگیر با عوارض منفی و خارج از کنترل در فاز های مقدماتی، نگهداری،رفع توهم وبحران و فاجعه وذکر انواع مخدر  پرداخت. همچنین در این برنامه سروان طاهر زاده، کارشناس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان هشدارهای لازم را در مورد این بلای خانمان سوز به جوانان داد .

برگزاری نشست فرهنگی اجتماعی با موضوع تحليل روابط دختر و پسر

دکتر حمید حبشی روانشناس و عضو هيئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، با هماهنگی دفتر فرهنگ اسلامی، معاونت آموزشی دانشجویی،معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین درروز سه شنبه 20/2/90 در سالن پیامبر اعظم (ص) واحد در بین دانشگاهیان واحد نایین حضور یافت و در سخنرانی خود به طور مبسوط به تحلیل روابط دختر و پسر و بررسی آن از منظرها و دیدگاه های شرعی، فرهنگی و اجتماعی پرداخت و با بیان و تشریح لایه های این رابطه نسبت به آسیب ها،عواقب و پیامدهای جبران ناپذیر آن هشدار داد.

رییس دفتر فرهنگ اسلامی واحد نایین سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه
 نايين به مناسبت سالروز تأسيس دانشگاه آزاد اسلامي
 در آستانه ی فرا رسیدن بیست ونهمین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام مهدی محمدی رییس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین  در سخنرانی خود قبل از خطبه های نماز جمعه نايين مورخ30/2/90، به تبیین ثمرات ارزشمند تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی در کشور پرداخت و گفت دانشگاه آزاد اسلامی بافعالیت های چشمگیر علمی،فرهنگی و پژوهشی خود مانع از خروج جوانان از کشور به قصد تحصیل ومحقق شدن پیامدها و آثار نامطلوب ناشی از آن گشت. ایشان از شهروندان فرهنگ دوست نایینی خواست تا در جهت کمال بخشی به فعالیت های واحد دانشگاهی نایین نظرات و پیشنهادات ارزشمند خود را با مسئولین دانشگاه در میان گذارند.

دیدار هیئت رئیسه واحد نایین با فرماندار
دکتر منوچهر ستاری ریاست به همراه دیگر اعضای هیئت رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین در راستای هم اندیشی های لازم در جهت نیل به اهداف وجود مراکز علمی دانشگاهی در شهرها و جذب همراهی های مسئولین شهرستان در رابطه بابرنامه ریزی و پیگیری اجرای فعالیت های عمومی فرهنگی ویژه جوانان در سطح گسترده در شهرستان و پر نمودن اوقات فراغت آنان با برنامه های غنی فرهنگی و ایجاد زمینه لازم برای آن، در روز یکشنبه 11/2/90 با یوسف حسنی فرماندار دیدار و گفتگو كردند.

مناسبت ها

 • برگزاري مراسم سوگواري به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)مورخ 18/2/90 و 19/2/90 بين نماز جماعت ظهر و عصردر نمازخانه دانشگاه
 • برگزاري مراسم عزاداري به همين مناسبت با حضور مبلغ در خوابگاه برادران در تاريخ 18 و 19/2/90 درخوابگاه برادران
 • تبليغات و اطلاع رساني و  ارسال پيام تبريك به اساتيد به مناسبت گراميداشت روز معلم
 • تقدير از اساتيد نمونه به مناسبت گراميداشت روز معلم
 • حضور در جمع اساتيد محترم و تقدير از آن ها در تاريخ 12/2/90 توسط رئيس دفتر فرهنگ اسلامي به مناسبت شهادت استاد شهيد مرتضي مطهري و گراميداشت روز معلم
برگزاري برنامه تفريحي
 
  برگزاري برنامه تفريحي اجراي حركات آكروباتيك و ... توسط «گروه ورزشي ، هنري شيراز » مورخ 4/2/90 ساعت 6 بعد از ظهر در محل سالن اجتماعات پيامبر اعظم (ص).

« محفل انس با قرآن »

محفل نوراني « انس با قرآن» مورخ 5/2/90 در سالن اجتماعات پيامبر اعظم (ص) اين واحد دانشگاهي برگزار گرديد. در اين محفل با شكوه كه به مناسبت ايام فاطميه (س) و به منظور ترويج فرهنگ والاي قرآني برپا گرديد. قاري ممتاز و نفر اول بخش قرائت بيست و هفتمين دوره مسابقات بين المللي قرآن كريم در سال 89 مسعود نيك دستي حاضران را مهمان آواي دل نشين و ملكوتي خود نمود. دكتر نيك دستي سال گذشته به عنوان دندانپزشك ممتاز كشوري نيز انتخاب گرديده است.
حجت الاسلام دكتر ادريس سماري و همسر وي، فاطمه سماري اهل كشور نيجريه، از ديگر مهمانان ويژه اين محفل قرآني بودند، كه ضمن بيان خاطرات شيرين تشرف خود به مذهب حقه تشييع اثني عشري، به سوالات متعدد دانشجويان پاسخ گفتند.
در اين مراسم از دكتر جلال وهابي عضو هيات علمي و مدير گروه معارف واحد نايين، حائز رتبه سوم پايان نامه دكترا در بيست و پنجمين جشنواره ملي قرآن كريم و استاد ممتاز گرو ههاي معارف اسلامي منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامي در ارزيابي سال 89 معاونت امور دفاتر، اساتيد و مبلغان نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها و محمد مهيمن مدرس فعال در زمينه امور قرآني تجليل بعمل آمد.


مسابقات فرهنگي

 • برگزاري  مسابقه كتبي « انس با قرآن »در تاريخ 5/2/90
تعداد شركت كنندگان در مسابقه:   20  نفرتعداد برندگان مسابقه : 1 نفر
 • برگزاري  دومين مرحله مسابقه « نشانه هايي از او »
شامل 30 سوال از تفسير نمونه سوره آل عمران توسط كانون قرآن و عترت.
آزمون كتبي مسابقه در تاريخ 20/2/90 برگزار و به  3   نفر دانشجو و يك كارمند هدايا اهداء گرديد.
تعداد شركت كنندگان در مسابقه: 27 نفر

 • برگزاري  دومين مرحله طرح رحمت  « حفظ سوره يس »
تاريخ برگزاري مسابقه شفاهي : 20/2/90تعداد شركت كنندگان: 20تعداد برندگان مسابقه : دو برادر و يك خواهر
 
كلاس هاي فوق برنامه
*
برگزاري جلسات روخواني قرآن كريمدر خوابگاه برادران
 • برگزاري مراسم دعای توسل همراه با مولودی خوانی در تاريخ3/3/90 بعد از نماز مغرب و عشاء در جوار مرقد شهدای گمنام واحد و اهداء هدايا به شركت كنندگان كه نام آن ها فاطمه و زهرا بود.

 خرداد ماه1390


مراسم اعتكاف
مراسم در تاريخ 26 ،27، 28/3/90 مصادف با 13 ، 14 و 15 ماه رجب سال 1432 هجري قمري به مدت سه روز در مسجد جامع نايين با حضور15 نفر از دانشجويان خواهر و برادر اين واحد دانشگاهي در جمع معتكفين شهرستان برگزار گرديد.

نشست فرهنگي، اجتماعي « هشدار»در خصوص اعتياد به مواد مخدر و قرص هاي روانگردان
به منظور ارتقاء سطح آگاهی دانشجویان، دومين نشست فرهنگي، اجتماعي با موضوع مواد مخدر و داروهاي روان گردان راه هاي پيشگيري از آن، درتاريخ9/3/90 در  خوابگاه برادران با حضور حجت الاسلام محمدي رئيس دفتر فرهنگ اسلامي برگزار گردید.

برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع امام خمینی (ره):
به مناسبت « هفته امام و دانشگاه » (سالروز ارتحال حضرت امام خميني (ره) ) و به منظور آشنایی بیشتر دانشجویان با دیدگاه ها ونظرات ایشان در مورد جوانان و دانشگاهیان و ارتقاء بصیرت و آگاهی دینی و سیاسی آنان، نمایشگاهی با سی و دوعنوان کتاب با  موضوع امام خمینی شامل آثار حضرت امام و کتابهایی راجع به شخصیت، دیدگاه ها، بیانات،پیام ها، خاطرات و حکایات ایشان به مدت يك هفته از 4/3/90 تا 12/3/90 در طبقه ی اول دانشكده برق الكترونيك دانشگاه برپا گردید .

مناسبت ها

 • مراسمي به مناسبت وفات حضرت زينب (س) در تاريخ 28/3/90 بين نماز ظهر و عصر در نمازخانه دانشگاه برگزار گرديد.
 • مراسمي به مناسبت رحلت حضرت امام خميني (ره) مورخ 12/3/90 بعد از نماز ظهر و عصر در نمازخانه دانشگاه برگزار گرديد.
 • مراسمي به مناسبت شهادت امام هادي (ع) مورخ 16/3/90 بين نماز ظهر و عصر در نمازخانه دانشگاه برگزار گرديد.
 • همزمان با میلاد فرخنده ی بانوی دو عالم ام ابیها حضرت فاطمه ی زهرا (س) و روز مادر و بزرگداشت مقام زن در تاريخ3/3/90 بعد از نماز ظهر و عصر ویژه برنامه ی فرهنگی در نماز خانه ی دانشگاه برگزار شد.
 • کتاب شریف حدائق الاشارات در فضائل حضرت زهرا (س) تالیف ملامحمد جعفر نمازی خویی از طرف دفتر فرهنگ اسلامی واحد نایین در این روز به کارکنان خواهر دانشگاه اهداء شد.
 •  برگزاري مراسم ولادت در تاريخ 23/3/90 بين نماز ظهر و عصر در نمازخانه دانشگاه
 •  
 • برگزاري مراسم جشن ولادت مولي الموحدين، حضرت علي (ع) و روز پدر در نمازخانه دانشگاه بعد از نماز ظهر و عصر

اردوها:
برگزاري اردوي زيارتي سياحتي قم ـ جمكران و امامزاده آقا علي عباس در تاريخ 5/3/90 ويژه برادران دانشجو

مسابقات فرهنگي
مسابقه کتابخوانی « در آستانه مصيبت عظمي » به مناسبت ایام فاطمیه
تاريخ برگزاري مسابقه : 11/3/ 90تعداد شركت كنندگان در مسابقه: 40 نفر

 

تيرماه1390

بازدید رئيس دفتر فرهنگ اسلامي واحد نایین از اجرای طرح هجرت بسیج دانشجویی مراکز آموزش عالی شهرستان
 

دکتر منوچهر ستاری ریاست ،حجت الاسلام مهدی محمدی رییس دفتر فرهنگ اسلامی واحد نایین،ناصر محمدی نسب مسئول بسیج دانشجویی شهرستان نایین به همراه چند نفر از کارکنان واحد در تاریخ بیست ونهم تیر ماه در روستای گنوئیه از اجرای طرح هجرت بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان نایین بازدید کردند.

مناسبت ها

 • مراسمي به مناسبت شهادت امام كاظم (ع) و شهادت دكتر بهشتي و72 تن از ياران امام خميني (ره)، در تاريخ 7/4/90 بعد از نماز جماعت ظهر و عصر در نمازخانه دانشگاه برگزار گرديد.
 • مراسم عيد مبعث در تاريخ 8/4/90 در نمازخانه دانشگاه بعد از نماز جماعت ظهر و عصر برگزار گرديد.
   
 • مراسم ولادت با سعادت امام حسين (ع) در تاريخ 14/4/90 در نمازخانه دانشگاه بعد از نماز جماعت ظهر و عصر برگزار گرديد.
   
 • مراسم ولادت با سعادت حضرت اباالفضل العباس (ع)در تاريخ 15/4/90 در نمازخانه دانشگاه بعد از نماز جماعت ظهر و عصر برگزار گرديد.
   
 • مراسم ولادت با سعادت امام زين العابدين (ع) در تاريخ 16/4/90 در نمازخانه دانشگاه بعد از نماز جماعت ظهر و عصر برگزار گرديد.
   
 • مراسم ولادت فرخنده حضرت علي اكبر (ع) و روز جوان در تاريخ 22/4/90 در نمازخانه دانشگاه بعد از نماز جماعت ظهر و عصر برگزار گرديد.
   
 • مراسم جشن نيمه شعبان (ولادت خجسته حضرت بقيه ا... الاعظم امام زمان (عج)) در تاريخ 25/4/90 در نمازخانه دانشگاه بعد از نماز جماعت ظهر و عصر برگزار گرديد.
   

مرداد ماه 1390

غباروبي نمازخانه دانشگاه: به منظور استقبال از ماه مبارك رمضان در هفته پاياني ماه شعبان المعظمتوسط اعضاء دفتر فرهنگ اسلامي و كانون قرآن و عترت، غباروبي نمازخانه دانشگاه انجام گرفت. همچنين پرده ، فرش و موكت و چادر هاي موجود در نمازخانه دانشگاه شسته شده، و نمازخانه در اغاز ماه مبارك رمضان مهيا گرديد.

مشارکت دانشگاهیان اين واحد در بازسازی حرم مطهر سید الشهدا (ع): به فضل پروردگار متعال وباهماهنگی بعمل آمده از سوی دفتر فرهنگ اسلامی و کانون قران و عترت (س) و اهتمام دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین ، در تاریخ جمعه چهاردهم مرداد ماه یک دستگاه تریلر با محموله بیست و چهار تن سیمان اهدایی خیرین واحد نایین به منظور بهره معنوی شهدای گمنام واحد،  جهت باز سازی حرم مطهر سید الشهدا حضرت امام حسین (ع) عازم کربلای معلی گردید .
 

نشست نهادهای قرانی شهرستان در واحد نایین: با هماهنگی کانون قران وعترت (س) دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین اولین نشست شورای قرانی شهرستان نایین متشکل از اعضای کانون قران وعترت (س) واحد نایین وخادمین قران شریف در نهادهای قرانی شهرستان از جمله اداره ی اوقاف و امورخیریه ،دارالقران کریم وحوزه ی قرانی اداره ی آموزش و پرورش در روز دوشنبه هفدهم مردادماه در محل سالن جلسات ساختمان اداری واحدنایین برگزار گردید .پیگیری تهیه ی بانک اطلاعاتی قراءوحفاظ بامحوریت اداره ی اوقاف وامور خیریه ،تهیه ی خبرنامه ی قرانی توسط کانون قران و عترت (س)واحد نایین و استمرار جلسات شورای قرانی شهرستان جهت برنامه ریزی منسجم برای فعالیت های قرانی درشهرستان از جمله مصوبات این نشست بود .

جلسات قرائت و تفسیر قران کریم در واحد نایین: جلسه ی آموزش احکام و قرائت قران کریم همراه با تفسیر هر روز بعد از نماز جماعت ظهر و عصر در نماز خانه ی ساختمان مرکزی واحد برگزار گرديد.

برگزاري مسابقه حفظ و قرائت قرآن كريم « ویژه ی فرزندان کارکنان »: مسابقه حفظ و قرائت قرآن كريم ( جزء 30 ) ويژه فرزندان كاركنان در واحد نايين توسط دفتر فرهنگ اسلامي و كانون قرآن و عترت در تاريخ 24/5/90 در نمازخانه دانشگاه برگزار گرديد.
در اين مسابقات كه در رشته حفظ و قرائت قرآن كريم برگزار گرديد، 4 نفر از شركت كنندگان بعنوان نفرات برتر انتخاب شدند. هداياي برگزيدگان در « محفل رمضانيه » اهداء گرديد.

برگزاري محفل انس با قرآن كريم با حضور قاريان برتر شهرستان: كانون قرآن و عترت با همكاري بسيج دانشجويي واحد، محفل انس با قرآن كريم را ساعت 12روز سه شنبه مورخ 25/5/90 در نمازخانه دانشگاه برگزار نمود.اين محفل با حضور قاريان برتر شهرستان و دانشجو انجام پذيرفت.

برگزاري محفل « رمضانيه» به مناسبت ميلاد امام حسن مجتبي (ع) همراه با صرف افطاري
«محفل رمضانيه»ويژه كاركنان و خانواده آنان را در تاريخ 25/5/90در محل سالن اجتماعات برگزارشد.
حجت الاسلام والمسلمين محمدتبار ( از حوزه علميه قم ) با بيان خصوصيات خانواده اسلامي و روابط متقابل همسران در منزل، حاضرين را از سخنان خود بهره مند نمودند.
از استاد امير عسكري نژاد كه در ارائه مقاله با موضوع نماز رتبه برتر كسب نمودند،مديران و كاركنان فعال در بخش نماز، و برگزيدگان مسابقه نقاشي و مسابقه حفظ و قرائت قرآن كريمتجليل بعمل آمد. همچنين از فرزندان كاركنان كه امسال به سن تكليف رسيده بودند با اهداء هدايايي قدرداني گرديد.اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء و صرف افطاري پايان بخش اين محفل معنوي بود. 

شهريور ماه 1390


مسابقه ی کتابخوانی ویزه ی کارکنان و خانواده ی آنان:مورد مسابقه كتاب نماز تاليف حجت الاسلام والمسلمين محسن قرائتي بوده و علاقمندان به شركت در مسابقه، پس از دريافت كتاب در آزمون مسابقه مورخ 14/6/90 شركت مي نمايند. به سه نفر از  برگزيدگان جوايز اهداء مي گردد.

برگزاری مسابقه قرانی « مؤمنون » ويژه ماه مبارك رمضان:سؤالات از کتاب معماهای قرآنی در اختيار کارکنان قرار گرفت و پس از برگزاری به حائزین رتبه برتر هدايايي اهداء می گردد. 

 بازدید مدیر کل نظارت وارزشیابی حوزه ی معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی و بازرسین فرهنگی از واحد نایین: آقایان حجت الاسلام رستمی، مدیرکل نظارت وارزشیابی حوزه ی معاونت فرهنگی، یوسفی، بازرس فرهنگی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام بیگی دبیر شورای فرهنگی منطقه ی چهار دانشگاه آزاداسلامی و دکتراسماعیلی معاون فرهنگی دانشگاه آزاداسلامی واحد خوراسگان صبح روز چهارشنبه 16/6/90  از دفاتر و کانون قران وعترت (س) دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین بازدید کردند و در جریان شرایط کار و برنامه ها و فعالیت های فرهنگی واحد قرارگرفتند.

جلسه شوراي فرهنگي با حضور بازرسين فرهنگي: جلسه شوراي فرهنگي با حضور آقایان حجت الاسلام رستمی، مدیرکل نظارت وارزشیابی حوزه ی معاونت فرهنگی، یوسفی، بازرس فرهنگی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام بیگی دبیر شورای فرهنگی منطقه ی چهار دانشگاه آزاداسلامی و دکتراسماعیلی معاون فرهنگی دانشگاه آزاداسلامی واحد خوراسگان و اعضاء شوراي فرهنگي واحد در تاريخ 16/6/90 در دفتر رياست تشكيل گرديد.در اين جلسه راهكارهاي مفيدي جهت هر چه بهتر شدن فعاليت هاي فرهنگي مطرح گرديد.

عطر افشانی مرقد شهدای گمنام واحد نایین:  گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین در روز پنج شنبه 31/6/90مصادف با ايام هفته ی دفاع مقدس، با حضور دانشگاهیان مراکز آموزش عالی، مسولین ادارات و ارگانهای دولتی، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئو لین و کارکنان واحد نایین ومردم ولایی  شهرستان نایین در دانشگاه آزاد اسلامی، عطر افشانی گردید. دراين مراسم ضمن ادای احترامبه پیشگاه شهدای عزیز با آنان، در جهت صیانت از آرمان های مقدسشان وپایداری در راه حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق نمودند.

مهر ماه 1390


اردوي توجيهي: همزمان با آغاز سال تحصیلی، اردوی توجیهی دانشجویان ورودی سال 90  با حضور رئیس، مسوولین و کارکنان دانشگاه، دانشجويان جديدالورود و والدين آن ها در تاريخ 11/7/90 در سالن اجتماعات پيامبر اعظم (ص) برگزار گردید.
در پايان جلسه به زيارت مرقد مطهر شهداي گمنام دانشگاه رفته ودر پايان به اقامه نماز جماعت و صرف ناهار پرداختند.
دانشجويان و والدين آن ها همراه با رئيس دفتر فرهنگ اسلامي پس از صرف ناهار جهت آشنايي بيشتر با شهر از مكان هاي تاريخي و ديدني نايين ديدن كردند.

مناسبت ها

 • برگزاري مراسم ولادت حضرت فاطمه معصومه (س)در تاريخ 7/7/90 در نمازخانه دانشگاه.
 • برگزاري مراسم ولادت امام رضا (ع)در نمازخانه خوابگاه خواهران در تاريخ 17/7/90 
   
برگزاری نمایشگاه حجاب وعفاف با عنوان شکرانه ی جمال در واحد نایین
درنمایشگاه و فروشگاه حجاب وعفاف با عنوان شکرانه جمال که ساعت نه روز چهارشنبه 27/7/ 1390 در ساختمان معماری دانشگاه آزاداسلامی واحد نایین با حضور دکتر ستاری رییس و معاونین اداری، مالی،آموزشی،دانشجویی،پژوهش وفناوری ورییس دفتر فرهنگ اسلامی واحد افتتاح گردید،انواع پوشش اسلامی ومحصولات فرهنگی با موضوعیت حجاب وعفاف  با تخفیف ویژه برای دانشجویان،عرضه شده است این نمایشگاه که با هماهنگی حوزه فرهنگی ومعاونت امور آموزشی و دانشجویی تشکیل یافته،تاپنج شنبه 5/8/1390 بر پا خواهد بود همچنین در راستای اشاعه ی فرهنگ عفاف،ابلاغ پیام های فرهنگی به دانشجویان از طریق نصب تراکت وپوستر با مضامین احکام اسلامی راجع به حجاب و حجاب در فرهنگ های مختلف در جهان ، صورت گرفته است

ادعيه

برگزاري مراسم دعاي توسل در جوار مرقد مطهر شهداي گمنام دانشگاه در تاريخ 19/7/90 بعد از نماز مغرب و عشاء با شركت دانشجويان خواهر و برادر
برگزاري مراسم زيارت عاشورا هر پنج شنبه صبح در نمازخانه دانشگاه همراه با صرف صبحانه

مسابقات فرهنگي

*برگزاري  مسابقه كتابخواني « نماز » كتاب مورد مسابقه بين كاركنان توزيع و آزمون كتبي در تاريخ 28/7/90 از اين مسابقه برگزار و به3 نفر جوايز اهداء مي گردد.


كلاس هاي فوق برنامه
 

 • برگزاري كلاس خطاطي بطور رايگان ( شنبه شب ها از ساعت 20 الي 22 ) در خوابگاه هاي دانشجويي خواهران.
 • برگزاري كلاس نقاشي و طراحي ( مدادرنگي، پاستيل و سياه قلم) بطور رايگان ( دوشنبه شب ها از ساعت 20 الي 22 ) در خوابگاه هاي دانشجويي خواهران.
ساير فعاليت ها 
 • پخش دعاي عهد در محوطه دانشگاه هر روز صبح قبل از شروع كلاس ها

 • پخش صداي اذان در محوطه دانشگاه

 • اقامه نماز جماعت ظهر و عصر

 • قرائت روزانه قرآن کريم هر روز يك صفحه بعد از نماز ظهر و عصر

 • فضاسازي محيط دانشگاه با نصب بنر و پلاكارد به مناسبت هاي مختلف

اجراي هفتگي « درس زندگي » از طريق اتوماسيون اداري

آبان ماه 1390

تاريخ تشكيل جلسات شوراي فرهنگي : 2/8/90 و 12/8/90
ولادت امام هادي (ع)
مراسمي به مناسبت ولادت امام علي النقي (ع) روز شنبه 21/8/90 بين الصلوتين در نمازخانه دانشگاه برگزار گرديد.
برگزاري مراسم جشن عيد غديرخم همراه با جشن ازدواج دانشجويي
مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمين حاج آقا ميردامادي مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان اصفهان، مسئولين شهرستان ، كاركنان دانشگاه ، زوج هاي دانشجو و دانشجويان در تاريخ 23/8/90 در سالن اجتماعات پيامبر اعظم (ص) با برنامه هاي سخنراني حاج آقا ميردامادي ، مديحه سرايي، شعبده بازي و .... برگزار گرديد.
از دانشجوي مزدوج كه كمترين مهريه را داشتند تقدير بعمل آمد. همچنين در اين مراسم يك جلد كتاب « براي تمام خانواده ها، تاليف خانم ناصري نژاد» به زوجين اهداء گرديد.
برگزاري كارگاه آموزشي « مهارت هاي زندگي موفق»ويژه زوج هاي دانشجو
كارگاه آموزشي يك روزه «مهارت هاي زندگي موفق» با حضور زوج هاي دانشجوي اين واحد دانشگاهي بعد از ظهر روز دوشنبه مورخ 23/8/90 برگزار گرديد. مدرسين اين دوره استاد آقاي سعيد بهشتي و خانم دكتر فروزنده از اساتيد رشته روانشناسي اين واحد دانشگاهي بوده اند.
 
برگزاري اردوي مشهد مقدس خواهران
  از تاريخ 4/8/90 لغايت 9/8/90 به مدت 5 روز در هتل آپارتمان صفا با حضور تعداد 43 نفر از خواهران دانشجو با سرپرستي رئيس دفتر فرهنگ اسلامي و متصدي فرهنگي خواهران واحد برگزار گرديد.
برنامه هاي اردو :
-          ختم يك دوره كامل قرآن مجيد
-          ختم 14000 صلوات هديه به حضرت ثامن الحج (ع)
-          شركت در دعاي كميل حرم مطهر
-          شركت در دعاي ندبه مهديه مشهد مقدس
-          شركت در نماز جمعه حرم مطهر
-          شركت در مراسم شهادت و سوگواري امام جواد (ع) در حرم مطهر
-          شركت در برنامه هاي حرم مطهر (دارالهدايه)
 
برگزاري مراسم روحبخش دعاي عرفه
مراسم روحبخش دعاي عرفه در واحد نايين باحضور كاركنان، دانشجويان واساتيد و مداحي مداحان (حاج آقامحمدي رئيس دفترفرهنگ اسلامي وآقاي محمد فيروزي) در ساعت 13 روز يكشنبه مورخ 15/8/90 در نمازخانه ساختمان اداري دانشگاه برگزارگرديد.

آذر ماه 1390

برنامه هاي اجرايي ايام محرم
-      دعوت از روحاني جناب حجت الاسلام والمسلمين جلال مؤمني دانشجوي كارشناس ارشد علوم و حديث (گرايش اخلاق) از نهاد رهبري قم جهت سخنراني، پاسخ به پرسش هاي دانشجويان و ...
-      دعوت از سركار خانم فاطمه عادله جاذب كارشناس ارشد فلسفه و كلام (مدرس حوزه) از حوزه علميه قم جهت سخنراني، اجراي برنامه هاي مذهبي، پرسش و پاسخ و مشاوره ديني و مذهبي دانشجويان و ... 2/9/90
-      برگزاري مراسم زيارت عاشورا از اول محرم هر روز صبح و قبل از شروع كلاس ‌ها در نمازخانه دانشگاه همراه با مداحي در دهه اول محرم اجرا مي شود. از تاريخ 6/9/90
-       اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء هر شب در خوابگاه دانشجويي خواهران و برادران همراه با جلسات پرسش و پاسخ دانشجويي7/9/90
-      سخنراني حجت الاسلام والمسلمين حاج آقا مؤمني هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء،پيرامون فلسفه نهضت عاشورا در خوابگاه هاي دانشجويي برادران.
-      برگزاري مراسم زيارت عاشورا هر شب بعد از نماز جماعت مغرب و عشاء در خوابگاه خواهران.
-      برگزاري جلسات پرسش و پاسخ پيرامون شخصيت امام حسين (ع) ، ريشه هاي قيام امام حسين (ع) و ... در دهه اول محرم هر شب در خوابگاه دانشجويي خواهران و برادران با حضور مبلغ و مبلغه از تاريخ 7/9/90
-      برگزاري مراسم دعاي كميل در خوابگاه دانشجويي خواهران با حضور مبلغه در تاريخ 10/9/90
-      برپايي مراسم عزاداري و سوگواري هر شب بعد از نماز جماعت مغرب و عشاء در خوابگاه دانشجويي برادران.
-      مشاوره خصوصي دانشجويان روزها در دفترفرهنگ اسلامي و شب ها در خوابگاه هاي دانشجويي خواهران با حضور سركار خانم عادلي و خوابگاه برادران با حضور حاج آقا مؤمني. روزانه 12 نفر برادر و خواهر 17 نفر
-      فضاسازي نماي بصري دانشگاه با نصب بنر و پوسترهايي با مضمون عاشورا و سخنان امام حسين (ع)، براي ترويج فرهنگ ناب عاشورا.
نشست دانشجويي با موضوع « بررسي شبهات قيام عاشورا »
نشست دانشجويي با موضوع بررسي شبهات قيام عاشورا در تاريخ 9/9/90 با شركت دانشجويان در محل نمازخانه دانشگاه برگزار گرديد.
کارشناس اين نشست، حجت الاسلام محمدی رئیس دفتر فرهنگ اسلامی ضمن پاسخ به سؤالات دانشجويان به رفع بعضي شبهات و تبيين و تحليل ريشه هاي قيام عاشورا پرداختند. شرکت کنندگان : 50 نفر
غباروبي و عطر افشاني مزار شهداي گمنام دانشگاه
مرقد مطهر شهداي گمنام واحد در روز پنج شنبه مورخ 3/9/90 با حضور دانشجويان و كاركنان  دانشگاه غبارروبي و عطرافشاني گرديد.
برگزاري مسابقات شفاهي قرآن و عترت
هفدهمين دوره مسابقات شفاهي قرآن و عترت با حضور داوران قرآني و شركت دانشجويان و كاركنان خواهر و برادر در تاريخ 7/9/90 در سالن اجتماعات پيامبر اعظم (ص) دانشگاه برگزار گرديد.
برگزاري محفل انس با قرآن كريم
  محفل انس با قرآن كريم با حضور قاريان دانشجو در خوابگاه دانشجويي خواهران روز يك شنبه مورخ 6/9/90 برگزار گرديد.
در اين محفل معنوي كه با حضور گرم دانشجويان از ساعت 19 آغاز شد قاريان به تلاوت آياتي از كلام ا... مجيد پرداختند. شايان ذكر است در پايان از قاريان شركت كننده در اين محفل تجليل بعمل آمد.
  كرسي آزاد انديشي در واحد نجف آباد
تعداد 7 نفر از خواهران همراه با كارشناس قرآن و عترت خواهران اين واحد دانشگاهي در كرسي آزاد انديشي واحد نجف آباد در تاريخ 2/9/90 شركت كردند.
برگزاري مسابقات سراسري قرآن وعترت
آزمون كتبي هفدهمين دوره مسابقات سراسري قرآن و عترت اساتيد روز يك شنبه مورخ 20/9/90 در دانشكده روانشناسي برگزار گرديد.
آزمون كتبي هفدهمين دوره مسابقات سراسري قرآن و عترت دانشجويان نيز روز يك شنبه مورخ 20/9/90 در سالن ورزشي دانشگاه با شركت دانشجويان خواهر و برادر برگزار گرديد.
برگزاري نمايشگاه آثار هنري با موضوع نماز، حجاب و عفاف
  نمايشگاه آثار هنري دانشجويان منطقه چهار با موضوع نماز، حجاب و عفاف به ميزباني واحد شهركرد از تاريخ 21/9/90 لغايت 27/9/90 برپا گرديد.
آثار هنري دانشجويان اين واحد دانشگاهي نيز در اين نمايشگاه به نمايش گزارده شد.
  برگزاري نمايشگاه آثار هنري دانشجويان
در حاشيه كنفرانس با همكاري دفتر فرهنگ اسلامي نمايشگاهي از دستاوردهاي دانشجويان واحد نايين و همچنين ادارات و مراكز تعاون و استغال و كارآفريني شهرستان نايين، جنب سالن پيامبر اعظم (ص) دانشگاه از تاريخ 28/9/90 لغايت 30/9/90 پذيراي بازديد كنندگان بود.
كسب افتخارات فرهنگي در نمايشگاه آثار هنري دانشجويان منطقه 4
v   كسب رتبه اول در رشته حجم فلز با موضوع نماز توسط دانشجو سعيد كياني در نمايشگاه آثار هنري دانشجويان منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامي آذر ماه 1390 در واحد شهر كرد.
v   كسب رتبه دوم در رشته پاستل با موضوع نماز توسط دانشجو الناز معصومي در نمايشگاه آثار هنري دانشجويان منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامي آذر ماه 1390 در واحد شهر كرد.
v   كسب رتبه دوم در رشته قالي با موضوع نماز توسط دانشجو شقايق محمودي در نمايشگاه آثار هنري دانشجويان منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامي آذر ماه 1390 در واحد شهر كرد.
v   كسب رتبه سوم در رشته خط نستعليق با موضوع نماز توسط دانشجو سعيد كياني در نمايشگاه آثار هنري دانشجويان منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامي آذر ماه 1390 در واحد شهر كرد.
v   كسب رتبه سوم در رشته طراحي –مداد  با موضوع نماز توسط دانشجو عاطفه سعيديان در نمايشگاه آثار هنري دانشجويان منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامي آذر ماه 1390 در واحد شهر كرد.
  كلاس هاي فوق برنامه در نيمسال اول 91-90
*برگزاري كلاس آموزش قرآن بطور رايگان (يك شنبه و چهارشنبه شب ها ) در خوابگاه هاي دانشجويي برادران با حضور استاد محمد مهيمن.
*برگزاري كلاس آموزش قرآن بطور رايگان (سه شنبه شب ها ) در خوابگاه هاي دانشجويي خواهران با حضور سركار خانم فاطمه كبيرزاده .
*برگزاري كلاس خطاطي بطور رايگان ( شنبه شب ها از ساعت 20 الي 22 ) در خوابگاه هاي دانشجويي خواهران.
*برگزاري كلاس نقاشي و طراحي ( مدادرنگي، پاستيل و سياه قلم) بطور رايگان ( دوشنبه شب ها از ساعت 20 الي 22 ) در خوابگاه هاي دانشجويي خواهران.

دي ماه 1390

تاريخ تشكيل جلسات ستاد اقامه نماز : 13/10/90 و  29/10/90
برگزاری سومین یادواره ی شهدای گمنام در واحد نایین
سومین یادواره ی شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین با هماهنگی دفتر فرهنگ اسلامی، بسیج اساتید واحد نایین و بسیج دانشجویی شهرستان با حضور خانواده های معزز شهدا، مسئولین شهر، روسا و کارکنان  ادارت و ارگان ها، فرمانده هان وتعدادی نیروهای انتظامی و ناحیه ی مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نایین و دانشگاهیان واحد نایین در روز دوشنبه 5/10/90 در سال اجتماعات پیامبر اعظم (ص) دانشگاه برگزار شد. آقای احسان دوست مسئول بسیج دانشجویی استان اصفهان در سخنرانی خود در این مراسم با اشاره به این که انقلاب اسلامی انقلاب در تفکر و اندیشه و تحول عظیم در انسان سازی و نظام سازی بود، بیان داشت درحیات و وصیت تک تک  شهدا اسلام خواهی و نگاه بلند آن ها به مسائل، عقلانیت و آگاهی و شور و شعور موج می زند. وی با تاکید بر رسالت ما در پاسداشت از آرمان های شهدا عنوان کرد تنها راه برون رفت ما از همه ی مشکلات و تنها راه هدایت و نجات ما تمسک به ولایت است این درس تاریخی است که می توان از محضر شهدا و امام شهدا و مقتدایمان رهبر گرفت. در پایان شرکت کنندگان در مراسم جهت ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام واحد نایین بر مرقد شریف آنان حضور یافتند.
  برگزاري مسابقه قرآني طرح رحمت (2) حفظ و ترجمه سوره واقعه
با همت كانون قرآن و عترت مسابقه كتبي طرح رحمت (2) (حفظ و ترجمه سوره واقعه) در تاريخ 6/10/90 در نمازخانه ساختمان مركزي دانشگاه با شركت تعداد 13 نفر از 23 نفر ثبت نامي برگزار گرديد. به سه نفر از شركت كنندگان در اين مسابقه جوايز اهداء مي گردد.

بهمن ماه 1390

تاريخ تشكيل جلسه شوراي فرهنگي : 29/11/90
برگزاري مسابقه نماز ويژه خانواده كاركنان
مسابقه كتبي نماز از سي دي نماز ( اهدايي دفتر فرهنگ اسلامي) ويژه خانواده كاركنان در بهمن ماه  برگزار گرديد.
به 2 نفر از شركت كنندگان در اين مسابقه جوايز اهداء گرديد.
تشويق فرزندان مكلف كاركنان و اساتيد
دفتر فرهنگ اسلامي با همكاري كانون قرآن و عترت و با عنايت نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامي، همانند سال هاي گذشته از فرزندان كاركنان و اساتيد كه امسال به سن تكليف رسيده بودند در برنامه ي ويژه اي با اهداء بسته فرهنگي و يك جلد كلام الله مجيد همراه با شرح آيات منتخب تقدير بعمل آورد.
لازم به ذكر است قرآن هاي آهدايي، هديه نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري منطقه چهار بوده است.
برگزاري دومين دوره مسابقات كتبي قرآن و عترت( ويژه كاركنان  )
با هماهنگی کانون قران و عترت (س) و همكاري دفتر فرهنگ اسلامي، همزمان با سایر مراکز و واحدهای مناطق هفده گانه ی دانشگاه آزاد اسلامی، دومين دوره مسابقات سراسري قرآن و عترت ويژه كاركنان در تاريخ 10/11/90 در دانشكده معماري در سه رشته احكام، نماز و زندگاني پيامبر (ص) برگزار گرديد.
در پايان به برگزيدگان لوح سپاس همراه با جوايز نقدي اهداء گرديد.
ميلاد پيامبر اعظم (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع)
به مناسبت ولادت خجسته حضرت رسول اكرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) مراسمي در نمازخانه دانشگاه در تاريخ 20/11/90 بين الصلوتين برگزار گرديد.
در اين مراسم حجت الاسلام والمسلمين محمدي به بيان فضايل و نقل احاديثي از آن دو بزرگوار پرداختند.
برگزاري مراسم دهه فجر
-        ارسال پيامك به كليه دانشجويان
-        فضا سازي محيط دانشگاه و داخل شهر با نصب پلاكارد و بنر
-        شركت در جلسات شهرستان و همكاري دانشگاه در زمينه هاي مختلف
-        پخش نواهاي انقلابي هر روز بعد از نماز ظهر و عصر در دانشگاه.
-        شركت كاركنان و دانشجويان در مراسم راهپيمايي 22 بهمن در شهرستان.
بازدید بازرسان از فعالیت های ستاد اقامه نمازواحد نايين
كارشناسان ارزيابي فعاليت هاي نماز منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامي حجج اسلامصالحي(رئيس دفتر فرهنگ اسلامي واحد بروجن)، شهرياري(رئيس دفتر فرهنگ اسلامي واحد دهاقان) و آقاي جعفري  از فعالیت های ستاد اقامه نماز این واحد دانشگاهی در تاریخ 26/11/90 بازدید به عمل آوردند.
برگزاری اردوي مشهد برادران
اردوي زيارتي مشهد مقدس از تاريخ 27/11/90 تا 3/12/90 به مدت 5 روز در مجتمع فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي  با حضور تعداد 43 نفر از برادران دانشجو با سرپرستي كارشناس فوق برنامه برادران واحد برگزار گرديد. 
برنامه هاي اردو :
-          بازديد از موزه مركزي آستان قدس رضوي
-          بازديد از كتابخانه آستان قدس رضوي
-          شركت در برنامه هاي مذهبي رواق هاي حرم مطهر و شركت در برنامه فرهنگي رواق دارالهدايه ويژه دانشجويان اين واحد دانشگاهي (با هماهنگي قبلي).

اسفند ماه 1390

برگزاري مسابقه نماز « ويژه اساتيد »
اين مسابقه شامل 30 سؤال از كتاب نماز پژوهشكده قرآن و عترت، در اسفندماه سال جاري برگزارگرديد.
به سه نفر از اساتيد شركت كننده در مسابقه فوق به قيد قرعه، كارت هديه اهداء گرديد.
تجليل از برگزيدگان مسابقات فرهنگي و فعالان در امر نماز
مراسم تجلیل از فعالان نماز و برگزيدگان مسابقات فرهنگي و مسابقات سراسري قرآن و عترت در تاريخ 9/12/90 با حضور هيئت رئيسه، اساتيد، كاركنان و جمعی از دانشجويان واحد، در نمازخانه ساختمان مركزي دانشگاه برگزار گردید.
در این مراسماز 55 نفر از شرکت کنندگان اعم از مدرسین،کارکنان و دانشجویان وحائزین رتبه های برتر مسابقات سراسری قران وعترت عليهما السلام، برگزيدگان مسابقات فرهنگي و فعالان امر نماز در قالب اهداء لوح تقدير همراه با هداياي نقدي و غير نقدي تجليل بعمل آمد.
نشست هم انديشي « راههاي تشويق دانشگاهيان به اقامه نماز »
با حضور ریاست،تعدادی از اساتید وکارکنان وجمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین بعد از نماز ظهر وعصر در تاريخ 10/12/90 نشست هم اندیشی با موضوع «راههای تشویق دانشجویان به اقامه ی نماز جماعت» در نمازخانه ی ساختمان اداری واحد برگزار شدتا با تبادل نظر وشناسایی وبکارگیری شیوه های موثر زمینه اقامه باشکوهتر نماز جماعت فراهم گردد.
شركت در كرسي آزاد انديشي واحد فلاورجان
كارشناس فرهنگي به همراه تعدادي از دانشجويان خواهر اين واحد دانشگاهي، در كرسي آزاد انديشي با موضوع «امپراطوري نامرئي»(مديريت اينترنت و خطرات استفاده از آن و فيس بوك) با سخنراني آقاي دكتر فراهاني و اجراي كرسي آزاد انديشي با موضوع « مرد نگاهش را حفظ كند يا زن حجابش را »‌ كه در واحد فلاورجان در تاريخ 14/12/90 برگزار گرديد، شركت كردند.
برگزاري مراسم زيارت عاشورا در خوابگاه دانشجويي برادران
اين مراسم پس از اقامه نمازجماعت مغرب و عشاء در تاريخ 15/12/90 در نمازخانه خوابگاه برادران با حضور رئيس دفتر فرهنگ اسلامي با شركت دانشجويان برگزار گرديد.
نشست اعضای فرهنگی با مدیران گروه های رشته های تحصیلی در واحد نایین
ریاست،معاونت امور آموزشی ودانشجویی،مدیران گروه های آموزشی رشته های مختلف تحصیلی،ریاست وکارکنان دفتر فرهنگ اسلامی وکارشناسان کانون های قران وعترت (س) برادران وخواهران دانشگاه ازاد اسلامی واحد نایین، در نشستی که به منظور تبادل نظر پیرامون مسائل فرهنگی دانشگاه درساعت یازده  روز سه شنبه 16/12/90 در دفتر ریاست دانشگاه برگزار گردید،مواردی از قبیل کیفیت پوشش دانشجویان ،همراهی اساتید و گروه های آموزشی با برنامه های فرهنگی وشناسایی شیوه های ترغیب دانشجویان به مسائل دینی و باورهای دینی ودر راس آنها نماز  مورد بحث وبررسی قرار گرفت.

فعاليت هاي مستمر در سال 1390

 •     برگزاري مراسم زيارت عاشورا همراه با مداحي هر پنج شنبه صبح در نمازخانه دانشگاه همراه با صرف صبحانه.
 •     پخش صداي اذان در محوطه دانشگاه
 •     اقامه نماز جماعت ظهر و عصر
 •     قرائت روزانه قرآن کريم هر روز يك صفحه بعد از نماز ظهر و عصر
 •     فضاسازي نماي بصري دانشگاه با نصب بنر، پلاكارد و پوسترپيرامون مناسبت هاي مختلف
 •     اجراي هفتگي « درس زندگي » از طريق اتوماسيون اداري
 •     ارسال پيام و مطالب پيرامون مناسبت هاي مختلف از طريق اتوماسيون اداري
 • پخش دعاي عهد در محوطه دانشگاه هر روز صبح قبل از شروع كلاس ها در نيمسال اول

    

تعداد بازديد : 2744
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
آدرس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نائين
نائين- ميدان مدرس - بلوار دکتر حسين فاطمي
کد پستي 8391965931
فکس : 03146266200
کليه حقوق  اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد واحد نايين ميباشد.