نقشه سايت        EN   FA 
امروز
گروه خبري : اطلاعیه ها
تاريخ انتشار : 1397/09/25 - 13:30
كد :10452

نخستین رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت

نخستین رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت از 15 آذر تا 15 دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد. جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت رویداد به آدرس www.shareidea.ihio.gov.ir  مراجعه فرمایید.

دکتر نوروزیان دبیر شورای سیاستگذاری و راهبری رویداد هم‌اندیشی در عرصه بیمه سلامت در گفت‌وگو با آی‌هینا بیان کرد: رویداد هم‌اندیشی نام بستر نوآوری بازاست که در سازمان بیمه سلامت فراهم شده است. دراین مسابقه علمی ابتدا مشکلات موجود درعرصه خدمات بیمه سلامت از واحدهای تخصصی احصا و با همفکری خبرگان تبدیل به مساله یا مساله‌های شفاف و قابل اندازه‌گیری و ارزیابی شد.
وی ادامه داد: برای رسیدن به جواب کاربردی، فرآیندهای یک مسابقه علمی در قالب یک مدل مفهومی سه مرحله‌ای شامل نیاز‌سنجی، شناسایی ایده‌ها و برگزاری رویداد طراحی شده تا مسیر حرکت مسابقه دهندگان به سمت جواب به صورت مطلوب هموار شود.
دبیر شورای سیاستگذاری رویداد هم اندیشی عنوان کرد: برای اجرای هر چه بهتر این رویداد ساختار سازمانی با مدیریت شورای سیاستگذاری و راهبردی و همکاری اعضای دو کمیته علمی و اجرایی تدوین و شروع به کار کرد که در این ساختار از تجربه و دانش افراد صاحب‌نظر و متخصص در حوزه خدمات بیمه سلامت برای داوری و برگزاری این مسابقه علمی بهره‌مند خواهیم شد.
وی گفت: این رویداد دارای 6 محور اصلی با عناوین آموزش، پیشگیری و ارتقای سلامت، پوشش بیمه‌ای، قوانین و مقررات و فرآیندها، کاربرد فناوری اطلاعات در نظام بیمه سلامت، مدیریت منابع، مصارف و سرمایه انسانی و نظارت بر خدمات بیمه سلامت است و ذیل هر یک از عناوین مسائلی طراحی شده است.
دبیر شورای سیاستگذاری رویداد هم اندیشی افزود: در این رویداد که از 15 آذر تا 15 دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد، جوایز مناسبی طراحی شد تا به این صورت هم سازمان بیمه سلامت به بهترین راه‌حل برای مسائل خود دست یابد و هم مسابقه دهندگان با داوری معیارمند می‌توانند از جوایز در نظر گرفته شده استفاده کنند.
وی با اشاره به اینکه ارزیابی و انتخاب ایده‌ها از 15 دی ماه تا 15 بهمن ماه و برگزاری جلسه جمع‌بندی و اختتامیه پایان بهمن ماه صورت خواهد گرفت، بیان کرد: اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های کشور، کارکنان و بیمه‌شدگان سازمان بیمه سلامت ایران، پزشکان و متخصصان، کارکنان مراکز تشخیصی و درمانی و دفاتر پیشخوان خدمات دولت از مخاطبین اصلی رویداد هم‌اندیشی هستند که علاقه‌مندان جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت رویداد به آدرسwww.shareidea.ihio.gov.ir  مراجعه فرمایند.


 

آدرس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نائين
نائين- ميدان مدرس - بلوار دکتر حسين فاطمي
کد پستي 8391965931
فکس : 03146266200
کليه حقوق  اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد واحد نايين ميباشد.