نقشه سايت        EN   FA 
امروز

دانلود کلیه فرم ها ، راهنماها و دستورالعمل های مربوط به اخذ درس پایان نامه 


راهنماها و دستورالعمل ها


اخذ کد استاد راهنمای خارج از واحد :
دانشجوياني كه اساتيد راهنما يا مشاور آنها تا به حال با دانشگاه آزاد اسلامي واحد نایین همكاري نداشته‌اند، مي‌بايست كپي مدارک شامل آخرین حكم كارگزيني،آخرین مدرك تحصيلي، تمام صفحات شناسنامه ،كارت ملي و صفحه اول دفترچه بیمه استاد خود را كه به تائيد مدير گروه رسيده باشد به حوزه پژوهش اداره  امور پايان‌نامه‌ها تحويل نمايند.

بررسی اعتبار مجله :
به اطلاع دانشجويان كارشناسي ارشد و دكتري تخصصي ميرساند، در زمان دفاع از پايان نامه یا بعد از آن، بررسي دقيق مجله اي كه مقاله شما در آن چاپ شده است يا از آن پذيرش چاپ دريافت كرده ايد، بر عهده ریاست پژوهش واحد است و تا زماني كه اعتبار مجله تاييد نشده باشد، مجله مورد پذيرش نخواهد بود و دانشجو نخواهد توانست به اعتبار مقاله چاپ شده پذيرش گرفته درآن فارغ التحصيل شود يا نمره چاپ مقاله را دريافت كند.
همچنين نويسنده اول مقالات مستخرج از پايان نامه هاي دانشجويي مي بايست با نام دانشگاه آزاد اسلامي واحد نایین مقاله را ارائه نمايد در غير اينصورت اختصاص نمره براي مقاله امكان پذير نمي باشد.
 

دستور العمل نحوه نگارش پایان نامه
مدارک لازم جهت اساتید راهنما و مشاور
ساختار سی دی پایان نامه
چك ليست نگارش پايان نامه
منشور اخلاقی پژوهش
آدرس دهی مقاله های مستخرج از پایان نامه ارشد و رساله دکتری تخصصی 
رنگ جلد پایان نامه 

      فـــرم های مربوط به پایان نامه     


دانشجوی گرامی، ضروری است فرم صورتجلسه کمیته تخصصی را که در ذیل قابل دانلود است ، تکمیل نموده و به صورت تایپ شده همراه با طرح تحقیق (پروپوزال) به مدیر گروه مربوطه تحویل فرمائید.
 
عناوين پيشنهادي موضوع پایان نامه
طرح تحقیق
صورتجلسه کمیته  تخصصی گروه
تعهد رزرو استاد راهنما
تعهد اساتيد در قبال نتايج حاصل از پايان نامه كارشناسي ارشد
فرم شرکت دانشجو در جلسات دفاعيه پايان نامه کارشناسي ارشد
فرم گزارش پپشرفت كار پايان نامه کارشناسي ارشد
اعلام آماگي دفاع از پايان نامه دانشجويان کارشناسي ارشد
تصویب نامه 
چاپ کتاب مستخرج از پایان نامه 
تعيين ارزش مقاله و نمره نهايي پایان نامه کارشناسي ارشد
فرم عدم ارائه مقاله
تعيين وضعيت ارائه مقاله
تمدید مهلت چاپ مقاله
تأئيد انجام اصلاحات پايان نامه
فرم شماره 16-  تأئيد تحويل نسخ پايان نامه
فرم شماره 17- تعهد نامه اصالت رساله یا پایان نامه
فرم شماره 18  -مجلات علمی
فرم شماره 19-همایش ها

نکته مهم قبل از دفاع 

دانشجویانی که قصد دفاع از پایان نامه خود را دارند، لازم است به همراه فرم اعلام آمادگی دفاع، دو نسخه از پایان نامه خود را پرینت گرفته و در اختیار کارشناس امور پایان نامه ها قرار دهند.


قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری که قصد دفاع از پایان نامه دارند
 

1-دانشجویانی که قصد دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد یا دکتری دارند، لازم است کلیه فرم های قبل از دفاع شامل: (چک لیست نگارش پایان نامه ـ فرم شرکت در جلسات دفاعیه ـ فرم گزارش پیشرفت کار و فرم اعلام آمادگی دفاع از پایان نامه) را تکمیل کرده جهت دفاع اقدام نمایند. ضمناً دانشجویان باید (2 نسخه) از فایل نهایی پایان نامه خود را جهت مطالعه داوران پرینت کرده، به مدیر گروه تحویل دهند.

**********
2-دانشجویانی که از پایان نامه خود دفاع کرده اند جهت ارائه مقاله با تکمیل فرم تعیین وضعیت ارائه مقاله به مدت 6 ماه فرصت دارند مقاله خود را ارائه نمایند.
تبصره:در صورت اتمام مهلت، اگر مقاله در وضعیت پذیرش یا چاپ قرار دارد، فرم تمدید مهلت مقاله را تکمیل کرده به تایید استاد راهنما برسانند تا در جلسه شورای پژوهشی مطرح و برای تمدید تصمیم گیری گردد.

**********
3-آن دسته از دانشجویانی که قصد ارائه مقاله ندارند (با علت خاص) لازم است فرم عدم ارائه مقاله( انصراف از مقاله) را تکمیل کرده و به تایید استاد راهنما و مشاور برسانند حداکثر ظرف مدت یک ماه فرصت دارند اصلاحیه های داوران را انجام داده و به امضاء هیأت داوران برسانند. همچنین پایان نامه خود را صحافی کرده، جهت فارغ التحصیلی اقدام نمایند.

**********

4- دانشجویانی که بعد از تایید داوران قصد صحافی پایان نامه خود را دارند، بر اساس چک لیست نگارش(دستور العمل نحوه نگارش ـ تهیه CD) پایان نامه خود را تنظیم کرده به تأیید هیأت داوران برسانند سپس صحافی را انجام دهند.
تذکر: دانشجویانی که پایان نامه خود را بر اساس اصول نگارش و چک لیست موجود در سایت اصلاح نکنند و اشکالات خاص در پایان نامه صحافی شده آن ها مشاهده می گردد مورد تایید معاونت پژوهشی قرار نگرفته، این دانشجویان نمی توانند جهت فارغ التحصیلی اقدام نمایند.

**********
بنابراین دانشجویان لازم است قبل از صحافی، تاییدیه و امضاء اساتید خود را دریافت کنند و صفحه عنوان پایان نامه ـ تصویب نامه و ... توسط استاد راهنما و داوران تایید شود. 

 


دانلود کلیه فرمها 


دستورالعمل ها و راهنماها در یک فایل  

آدرس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نائين
نائين- ميدان مدرس - بلوار دکتر حسين فاطمي
کد پستي 8391965931
فکس : 03146266200
کليه حقوق  اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد واحد نايين ميباشد.